Hybrid means of protecting speech information
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.65.15299Keywords:
information protection, speech information, noise interference, reverberation interferenceAbstract
The article is devoted to the problem of increasing the level of protection of speech information in the buildings on the basis of the hybrid approach application, namely by creating a combined noise and reverberation interferences. The process of developing such device that creates acoustic noise using the reverberation effect is proposed. The block diagram of the audio noise generator is designed and its functionality is checked.
References
ТЗІ. Технічні канали витоку інформації [Електронний ресурс]. – Режим доступу: https://tzi.com.ua/akustichn-kanalivitoku-nformacz.html.
Хорошко В.О. Пошук та локалізація радіозакладних пристроїв: навч. посібник / Хорошко В.О., Азаров О.Д., Макименко Г.О., Яремчук Ю.Є. – Вінниця: ВНТУ,
– 333 с.
Хорев А.А. Оценка эффективности защиты вспомогательных технических средств. Специальная техника, 2007. – №2.
– С. 48-60. – № 3. – С. 50-63.
Скиба В. Ю., Курбатов В. А. Руководство по защите от внутренних угроз информационной безопасности. – СПб.: Питер, 2008. – 320 с.
Технології захисту інформації [Електронний ресурс]. – Режим доступу: https://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/4186.
ATmega328P [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://ww1. microchip.com/downloads/en/DeviceDoc/At
mel-7810-Automotive-MicrocontrollersATmega328P_Datasheet.pdf
Downloads
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).