The comparison of dynamic processes simulation methods by the basic and displaced differential transformations
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.11361Abstract
A comparison of efficiency of dynamic processes simulation methods on the basis of the basic and displaced differential transformations is carried out. It is shown, that the use of displaced differential transformations secures the decrease of high bound of error estimationReferences
Баранов В. Л. Дифференциальнотейлоровская модель нелинейных краевых задач // Электронное моделирование. - 2000.-22, №5.-С. 25-31.
Пухов Г. Е. Приближенные методы математического моделирования, основанные на применении дифференциальных Т-преобразований. - К.: Наук, думка, 1988.-216 с.
Трухаев Р. И. Методы инфлюентного анализа высоких порядков. - Ленинград: Наука, 1987. - 257 с.
Векторная оптимизация динамических систем / А. Н. Воронин, Ю. К. Зиатдинов, А. И. Козлов, В. С. Чабанюк / Под ред. А. Н. Воронина. - К.: Техніка, 1999.-284 с.
Воронин А. Н. Нелинейная схема компромиссов в векторной оптимизации эргатических систем // Кибернетика и вычислительная техника. - 1986. - Вып. 72. - С. 9- 13.
Downloads
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).