The approach to automatic generation of test plan for complex systems
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.10356Keywords:
складні системи, випробування, льотні випробування, оптимізація, мінімізація витратAbstract
Test planning phase is important for the test and minimizing resources used in tests. Planning ofcomplex systems requires consideration of a large number of parameters. Using traditionalapproaches to solving the problem of planning is not appropriate for certain complex systems. Thearticle analyzed the existing methods of forming a plan for testing of complex systems and theproposed approach for formation flight test plansReferences
Джарратано Дж., Райли Г. Экспертные системы: принципы разработки и программирование. – М.: ООО «И.Д. Вильямс», 2007. – 1152 с.
Литвиненко А.Е. Метод направленного перебора в системах управления и диагностирования. – К., 2007. – 328 с.
Дмитриев С.А., Литвиненко А.Е., Степушкина Е.П., Попов А.В. Экспертные модели определения множественных отказов в авиационных двигателях. – Вестник двигателестроения. – 2005. – №1. – С. 67–77.
Зайченко Ю.П. Дослідження операцій. – К.: ЗАТ ВІТОЛ, 2000. – 687 с.
Литвиненко А.Е., Нелин О.В. Выработка решений в системах ситуационного управления методом направленного перебора вариантов. – Математичні машини і системи. – 2004. – №2. – С. 164–
Downloads
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).