ПРОБЛЕМИ ЕКОЛОГІЧНОГО АУДИТУ В АВІАЦІЙНІЙ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.39.1714Ключові слова:
авіаційна галузь, екологічна безпека, екологічна модернізація, екологічна паспортизація, сертифікаціяАнотація
Розгянуто проблеми екологічного аудиту в авіаційній галузі України. Висвітлено основні їх причини, фактори, об’єкти, суб’єкти та шляхи вирішення. Визначені особливостії та роль екологічного аудиту і екологічної паспортизації у збалансованому розвитку авіаційної галузі та України в цілому. Запропоновано основні вимоги для забезпечення системи еколого-аудиторської діяльності в Україні, відповідно до положень міжнародних стандартів і європейського регламенту.
Посилання
Янковська Е.С. Основи екологічного менеджменту / Е.С. Янковська, В.А. Кузовенко, Н.М. Дяченко. –К.: Вид.-поліграф. центр „Київський університет”, 2006. – 178 с.
Шевчук В.Я. Екологічний аудит / В.Я. Шевчук, Ю.М. Саталкін, В.М. Навроцький. – К.: Вища шк. – 2000. – 344 с.
Літвак С.М. Екологічний менеджмент і аудит / С.М. Літвак, С.С. Рижков, Н.В. Гурець. – К.: Професіонал, 2007. – 200 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).