Method of detecting covert traffic noise frequency
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.8947Keywords:
нестаціонарний трафік, періодичність трафіку, оцінювання трафікуAbstract
A method of detecting covert traffic noise frequency and optimal parameter estimation of the first harmonic of traffic. In the role of optimality criterion selected Euclidean distance in the space between the implementation of traffic observed and its best estimate
References
Василенко В.С. Механізми контролю цілісності інформації та її поновлення / В.С. Василенко, М.М. Будько, М.П. Короленко. - К.: НТУ «КПІ» //Правове, нормативне та метрологічне забезпечення системи захисту інформації
в Україні, 2000. - С. 130-139.
Ігнатов В.О., Гузій М.М., Ладигіна О.А. Оптимізація моделей нестаціонарного поліноміального трафіку комп'ютерної мережі // Проблеми інформатизації та управління: зб. наук. праць. - К.: НАУ, 2014. - Вип. 3(47). - С. 36-40.
Андреєв О.В. Рекурсивний метод оптимальної екстраполяції випадкових нестаціонарних сигналів на тлі завад. / О.В. Андреєв, В.О. Ігнатов, І.А. Жуков, В.І. Андрєєв //Проблеми інформатизації та управління: зб. наук. праць. - К.: НАУ, 2011. - Вип. 3(35). - С. 13-20.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).