Information security in computer network company "Crytek"
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.8922Keywords:
гіпервізор, сервер додатків, мережевий екран, спам-листиAbstract
Effective protection of IT-infrastructure and enterprise systems applied today is impossible without the introduction of modern technologies of network access control. Frequent theft media containing valuable information business nature, more force companies to make organizational arrangements
References
Організація ISO и IEC «ISO і IEC, ISO_IEC_17799_2000_rus», Самара: Изд-во СПбГУЕФ, 2008. – 150 с.
Блінов А.М. «Інформаційна безпека: Навчальний посібник. Частина 1 ». - СПб.: Изд-во СПбГУЕФ, 2010. – 96 с.
Горбатов В. С, Полянська О. Ю. Г67 «Основи технологій шифрування». - М .: Гаряча лінія-Телеком, 2004. – 248 с.
Петренко С.О., Володимир А. Курбатов В. А. «Політики безпеки компанії при роботі в Інтернет» видавництво СПбГУЕФ, 2008. – 150 с.
Downloads
Published
2015-03-31
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).