Статистична оптимізація обслуговування трафіка в гетерогенних інфокомунікаційних мережах

В. О. Ігнатов, М. М. Гузій, О. А. Ладигіна

Анотація


Розроблені стохастичні моделі оптимізації обслуговування трафіка в гетерогенних інфокомунікаційних мережах

Ключові слова


трафік; інфокомунікаційна мережа; оптимізація

Посилання


Игнатов В.А., Минаев Ю.Н., Гузий Н.Н. Аксиоматическая теория математического моделирования критериев оптимальности и ограничений. Науково-технічний журнал "Захист інформації" №4, 2004. – С. 47-56.


Повний текст: PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Цей твір ліцензовано за ліцензією Creative Commons Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована

ISSN 2073-4751