The stabilization of the inverted pendulum using the reference system for the leading variable
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.8911Keywords:
задача о перевернутом маятнике, система сравнения, ведущая переменнаяAbstract
It is shown that by setting the sustainable equation for the leading variable , and its subsequent treatment by choosing an identity management solutions to be investigated stabilization system achieved an acceptable engineering solution to the problem of stabilization
References
A. Stephenson. On an induced stability. Phil. Mag. 1908, 15, pp. 233 – 236.
A. Stephenson. On an induced stability. Met. Proc. Manch. Lit. Phil. Soc. 1908, 52, Р. 1 – 10.
Капица П.Л. Динамическая устойчивость маятника при колеблющейся точке подвеса. ЖЭТФ, 1951, 21. – С. 588-597.
Капица П.Л. Маятник с вибрирующим подвесом. УФН, 1951, 44. – С. 7-20.
Золотов А.В. Разработка интеллектуального алгоритма управления объектами типа перевернутый маятник, Вестник Московского государственного горного университета №8 (29), 08.201.
Downloads
Published
2015-03-31
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).