Technology MATLAB in problems of compression nesferychnyh cavity in a fluid
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.6971Abstract
Results of calculations and analysis features of flows near elipsoyidalnyh cavity. Calculations are made based on a mathematical hydrodynamic model of closed-free surfaces in fluids, which one of the authors developed earlier, as well as technology MatlabReferences
Кнепп Р., Дейли Дж., Хэммит Ф. Кавитация. – М.: Мир, 1976. – 688 с.
Rayleigh, Lord(Strutt J.W/), On the Pressure Developed in a Liquid During the Collapse of a Spherical Cavity, Phil. – 1917. Mag. 34. – P. 94–98.
Brennen C.E. Fission of collapsing cavitation bubbles. J. Fluid Mech. 2002, v.472. – P. 153–166.
Plesset M.S., Prosperitti A. Bubble dynamics and cavitation.//Ann. Rev. Fluid mech. – 1977. – N9. – P.145–185.
Буйвол В.Н. Движение и деформация газонаполненных полостей в жид-кости // Сб. прикл. гидромеханика. – К.: Наук. думка, 1989. – С. 5–27.
Пуанкаре А. О науке. – М.: Физматгиз, 1983. – 560 с.
Downloads
Published
2009-06-22
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).