МОДУЛЬ ОПЕРАТИВНОЇ ПАМ’ЯТІ ДЛЯ RISС ПРОЦЕСОРА НА ПЛІС
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.579Abstract
На сучасному ринку мікроелектроніки з’являються мікропроцесорні системи убудовані в один кристал. В статті розглянуті особливості та переваги застосування технології ПЛІС для побудови систем на кристалі. Наведені особливості сучасної елементної бази. Виконане моделювання модуля НОЗП спеціалізованого процесора RISC-архітектури в САПР Quartus II AlteraReferences
Brunelli C., Cinelli F., Rossi D., Nurmi J. A VHDL model and implementation of a coarsegrain reconfigurable coprocessor for a RISC core // The 2nd conf. on Ph.D. research in microelectronics and electronics-proceedings. – Prime, 2006. – P. 229 – 232.
Gray J. Designing a simple FPGA-optimized RISC CPU and system-on-a-chip. – 2000. – http://citeseer.ist.psu.edu/article/ gray00designing.html.4.
Jerraya A., Tenhunen H., Wolf W. Multiprocessor Systems-on-Chips, MPSoC // IEEE Computer Society. – V. 38, №7, 2005.
Максфилд К. Проектирование на ПЛИС. Курс молодого бойца. – М.: Издательский дом «Додека ХХІ», 2007. – 408 с.
Cyclone II Device Handbook – http://www.altera.com.3.
Жабін В.І., Жуков І.А. Ткаченко В.В., Клименко І.А. Мікропроцесорні системи: Навчальний посібник. – К.: Ви-давництво «СПД Гуральник», 2009. – 492 с.
Мик Дж., Брик Дж. Проектирование микропроцессорных устройств с разрядно-модульной организацией: Пер с англ. – М.: Мир, 1984. – Кн. 1. – 253 с.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).