The theory and practice of management by the personnel. Definition of object of management
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.11567Abstract
In article are described theoretical bases of management of the personnel of the organizations, the enterprises and departments on the basis of mathematical models and the account of foreign experience of management and features of an administrative science in Ukraine at the present stage of its development. Theoretical positions are illustrated by circuits, tables, schedules and concrete digital calculationsReferences
Месарович М., Мако Д, Такахара И. Теория иерархических многоуровневых систем - М., Мир, 1973. -344 с.
Граве П. С., Растригт Л. А. Об одной математической модели синтеза поведения (подсознательный уровень). Адаптивные системы - Рига, Зинатне, 1972.
Акофф Р., Эмери Ф. О целеустремленных системах. Пер. с англ. - М., Сов. радио, 1974. - 272 с.
Психологические механизмы целеобразования - М., Наука, 1977. - 260 с
Артюшин Л.М., Машков О.А. та ін. Теорія автоматичного керування - Львів, Українська академія друкарства, 2004 р. - 399 с.
Downloads
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).