The technology of testing computer software using digital logarithmic arithmetic
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.11481Abstract
It is offered to apply digital logarithmic computer arithmetic to testing software. Compatibility with binary arithmetic, an opportunity to use the known languages of a high level provides the analysis of quality of tasks realization in the computer environment at a new levelReferences
Гамаюн В. П. Макрооператорные методы вычисления многоместных произведений // Микропроцессорные системы и их применение. - Киев: Ин-т кибернетики, 1990. - С. 23-28.
Гамаюн В. П. Применение разрядно-логарифмического представления данных для реализации операций умножения, возведения в степень и извлечения корня // Электронное моделирование, 1997. - №5. - т.19. - С. 70-79.
Кнут Д. Искусство программирования на ЭВМ. Получисленные алгоритмы. - М.: Мир, 1990 - 724 с.
Матов В. И и др. Бортовые вычислительные машины и системы/ - М.: Высшая школа, 1988. - 216 с.
Карцев М. А. Арифметика цифровых машин / - М.: Наука, 1969. - 576 с.
Демидович Б. П., Марон И. А. Основы вычислительной математики. - М.: Наука, 1970. - 664 с.
Downloads
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).