The synthesis of wiener-davis filter
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.10307Abstract
The algorithm and the results of the synthesis procedure of Wiener-Davis filter, that allows to find thebest structure for a wide class of linear systems are presented in this work. Effectiveness of theproposed algorithm of synthesis is considered in terms of analytical exampleReferences
Блохін Л. М. Нові ідеї щодо вінеровської оптимальної фільтрації, які суттєво підвищують її ефективність / Л.М. Блохін // Матеріали IV МНК “Авіа – 2002”. – 2002. – Т 2, – С. 23.5 – 23.9.
Блохин Л. Н. Активизированная оптимальная фильтрация в задачах высокоточного управления и биомедицинской діагностики / Л.Н. Блохин // Кибернетика и вычислительная техника. – 2001. – № 130, – С. 39-48.
Блохин Л.Н. Модернизированная многомерная винеровская фильтрация / Л.Н. Блохин // Кибернетика и вычислительная техника. – 2002. – № 136. – С. 77-78.
Блохін Л.М. Статистична динаміка систем управління: підруч. / Л.Н. Блохин, М.Ю. Буриченко. – К.: НАУ, 2003. – 208 с.
Downloads
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).