ОГЛЯД СУЧАСНИХ НАПРЯМКІВ ДОСЛІДЖЕНЬ В ОБЛАСТІ ЕНЦЕФАЛОГРАФІЇ

Ю.О. Каплун, Ю.Д. Чирка

Анотація


 Енцефалографія, не зважаючи на появу нових методів реєстрації, ідентифікації та відображення (нейровізуалізації) структурних змін в мозку людини, досі залишається основним методом діагностики. Більше того, на сучасному етапі вона вже не займається нехарактерними для себе задачами виявлення органічних уражень мозку і цілком зосереджена на дослідженні функціональної активності центральної нервової системи (ЦНС). [1] Залучення комп'ютерної техніки дозволило не тільки значно спростити сам процес, але й відкрити нові можливості і поставити нові задачі.

Посилання


Зенков Л. Р. Клиническая энцефалография (с элементами эпилептологии) / Л. Р. Зенков. - 3-е изд. - М. : МЕДпресс-информ, 2004. - 368 с.


Повний текст: PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/var/www/clients/client1/web1/web/c55bf3fc219b9610c2b8abde2d8ed171/sape.php' (include_path='.:/var/www/clients/client1/web1/web/classes:/var/www/clients/client1/web1/web/pages:/var/www/clients/client1/web1/web/lib/pkp:/var/www/clients/client1/web1/web/lib/pkp/classes:/var/www/clients/client1/web1/web/lib/pkp/pages:/var/www/clients/client1/web1/web/lib/pkp/lib/adodb:/var/www/clients/client1/web1/web/lib/pkp/lib/phputf8:/var/www/clients/client1/web1/web/lib/pkp/lib/pqp/classes:/var/www/clients/client1/web1/web/lib/pkp/lib/smarty:.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/clients/client1/web1/web/cache/t_compile/%%CC^CCB^CCBBF62B%%footer.tpl.php on line 125