Контролінг у системі управління авіапідприємствами
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.66.9936Ключові слова:
конролінг, підприємствоАнотація
Кожні компанії в роботі стикаються з проблемами неефективного використання ресурсів, що призводить до можливих втрат. Щоб уникнути цих втрат, рекомендується здійснити контроль у системі авіакомпаній підприємств. У статті проаналізовано визначення сутності поняття "контроль" і визначено поняття авторського права. Метою контролінгу в управлінні є реалізація глобальної і локальної мети підприємства. Основна мета управління формується на основі контролінгу.Посилання
Aleksejeva M.M. Planning for the firm: training resource. Moskow. Finance and Statistics, 1997. 246 p. (in Russian).
Aniskin, Y.P.; Pavlova A.M. Planning and Controlling. Moscow: Omega-L, 2003. 278 p. (in Russian).
Aref'yeva, O.V.; Dyakon, L.L. The history of the controlling entity and controlling of business processes. Actual problems of economy, 2006.№8 (62). P. 165-171.
Dailami A.; Lukashevich M.; Tіhonenkovoy E. Practice of controlling. Moscow: Finance and Statistics. 2001, 336 p. (in Russian).
Dikan V.L.; Plugіna Y.A. Controlling a modern enterprise management system. Journal of economy and transport industry: UkrDAZT Kharkiv, 2009. №25. Р. 20-23 (in Ukrainian)
Mayer E. S. Nikolaeva A. Controlling the system thinking and management. Moscow: Finance and Statistics, 1993. 96 p. (in Russian).
Mann, R.; Mayer, E. 2004.Controlling for beginners. Profit management system. Moscow: Finance and Statistics. 301 p. (in Russian).
Downloads
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).