Авіаційно-космічна лабораторія для відпрацьовування гіперзвукових технологій
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.6.9772Анотація
Запропоновано варіант авіаційно-космічної лабораторії для відпрацювання та демонстрації гіперзвукових технологій з використанням літака-носія Ан-225 і демонстратора на базі другого ступеню ракети-носія "Зеніт"Посилання
Векеу Ivan. Access to Space// Acta astronaut. - 1996. - 39, №7. - P. 537-552.
Гусынин В.П. Авиационно-космическая система «Пегас». Обзор по материалам открытой зарубежной печати за 1988-1996 гг. 3. Модификации, летные испытания и эксплуатация/ЛСосмічна наука і технологія. - 1998 - Т.4.- №5-6 - С. 148-155.
Лозино-Лозинский Г.Е., Дудар Э.Н. Сравнительный анализ многоразовых космических транспортных систем// Проблемы механики и надежности машин. - 1995. - №4. - С. 3-12.
О разработке аппаратов «Х-33» и RLV// Ракетная и космическая техника. Экспресс-информация. - М.: Изд-во ЦНИИМаш, 1997. - №2. - С. 2-10.
О программе «х-34»// Ракетная и космическая техника. Экспресс-информация. - М.: Изд-во ЦНИИМаш, 1997. - №4. - С. 9-10.
Скороделов В.А. Многоцелевой демонстратор технологий авиационно-космических транспортных систем// Авиакосмическая техника и технология. - 1997. - №3. - С. 12-16.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).