Математична модель повітряного корабля з урахуванням динаміки вихрової запони
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.6.9771Анотація
Побудовано математичну модель повітряного корабля в каналі крену у режимі аероінерційного обертання з урахуванням динаміки вихрової запони, яка містить звичайні диференціальні рівняння, що описують динаміку руху повітряного корабля, і диференціальні рівняння, які характеризують стан вихрової запони. Аеродинамічні характеристики залежать від поточних змінних стану вихрової запониПосилання
Бюшгенс Г.С., Студнев Р.В. Аэродинамика самолета. Динамика продольного и бокового движения. -М.: Машиностроение, 1979. -352 с.
Пахненко В.Л. Критические режимы полета современных самолетов. -К.: КВИАВУ ВВС, 1970. -30 с.
Пахненко В.Л., Задорожный А.И., Пахненко В.В. Особенности отрывных течений на самолетах высокопланной схемы // Бионика, -К. -1998. - № 27. -С. 120-126.
Пахненко В.Л. Обработка испытаний методом последовательных приближений. -4.2. Шаговая регрессия с гармонической аппроксимацией. -К.: КВВАИУ, 1984. —44 с.
Пахненко В.В. Основные задачи идентификации математических моделей самолета на критических режимах. -К.. КИИ ВВС, 1996. -С. 115-128.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).