Моделювання ситуацій відмови окремих груп і підсистем світлосигнальних засобів аеродромів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.6.9759Анотація
Наведено методику розрахунку ймовірності виявлення світлосигнальних засобів аеродрому екіпажем повітряного корабля при посадці за складних метеорологічних умов. Намічені шляхи вирішення задачі мінімізації кількості сигнальних вогнів світлосигнального комплексу аеродромуПосилання
ЛуизовЛ.В. Глаз и свет. - JI.: Энергоатомиздат, 1983. - 140 с.
Травникова Н.П. Визуальное обнаружение точечного источника света// Светотехника. - 1978-№ 2. - С. 10-13.
Травникова Н.П. Вероятность обнаружения точечного источника света// Оптикомеханическая промышленность. - 1972. - № 8. - С. 20-22.
Электрическое и световое оборудование аэропортов / В. А. Алекторов, К.И. Волков, Е С. Гольденберг и др. - М.: Редиздат Аэрофлота, 1966. - С. 72-88.
Карева Т.И., Лящукова СМ. Определение яркости адаптации пилота при посадке самолета ночью в тумане//Светотехник. - 1986. - № 7. - С. 6-11.
Лящукова С.М. Светосигнальное оборудование/ЛРражданская авиация. -1980. -№ 12. - С. 26-27.
Вентцель Е.С., Овчаров Л.А. Прикладные задачи теории вероятности. - М.: Радио и связь, 1983. -416 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).