ФОРМАЛІЗАЦІЯ ЗАДАЧІ ОПТИМІЗАЦІЇ ВИГЛЯДУ ЛІТАЛЬНОГО АПАРАТА ОДНОГО КЛАСУ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.19.974Анотація
Розглянуто задачу визначення оптимальних параметрів компонування безпілотного літального апарата одного класу. Визначено критерії компонування літального апарата, обмеження і змінні параметри. Сформульовано задачу оптимального проектування літального апарата. Запропоновано можливий шлях її розв’язання.
Посилання
Дракин И.И. Основы проектирования беспи-лотных летательных аппаратов с учетом экономической эффективности. – М.: Машиностроние, 1973. – 223 с.
Техника и вооружение. – 2001. – №1 – С.27–32.
Jane's Defense Weekly. – 1988. – Vol. 10, № 5. – P. 198.
Чернобровкин Л.С., Петраш В.Я. Прикладные программы учебной САПР ЛА. – М.: МАИ, 1980, – 91 с.
Синєглазов В.М., Брикалов А.В. Проблема автоматизованого проектування двигуна літального апарата. – Вісн. НАУ. – 2003. – № 1. – С.97–103.
Лебедев А.А., Чернобровкин Л.С. Динамика полета. – М.: Машиностроение, 1973. – 616 с.
Кобылянский А.А., Андриенко А.И., Носик В.Н. Проектирование самолетов. – Харьков, ХАИ, 1975. – 33 с.
Downloads
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).