Контроль надійності програмного забезпечення бортових відмовостійких обчислювальних систем
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.6.9737Анотація
Поставлена задача контролю надійності програмного забезпечення сучасних бортових відмовостійких обчислювальних систем автоматизованого керування, що створюються за технологією інтегральної модульної авіаційної електроніки, на етапі експлуатації. Розглянуто спосіб отримання оцінки імовірності відмови програмного забезпечення та послідовне вирішальне правило на основі визначення границь для кількості відмов програмного забезпечення за даними експлуатаційного контролюПосилання
Каган Б.М. Электронные вычислительные машины и системы. -М. : Энергия, 1979. - 528 с.
Штрш А.А., Осовецкий Л.Г., Мессих И.Г. Структурное проектирование надежных программ встроенных ЭВМ. - JI. : Машиностроение, 1989. - 296 с.
ВальдА. Последовательный анализ. - М.: Физматгиз, i960,- 328 с.
Синщын Б.С., Белогородский С.Л., Зеленков А.А., Мирошниченко О.Г. Применение методов математической статистики при анализе точности бортовых систем автоматизированного управления //Измерения, контроль, автоматизация (ИКА). - 1981. № 3(37). С. 43-52.
Downloads
Як цитувати
Зеленков A. A. (2000). Контроль надійності програмного забезпечення бортових відмовостійких обчислювальних систем. Вісник Національного авіаційного університету, 6(1-2), 164–169. https://doi.org/10.18372/2306-1472.6.9737
Номер
Розділ
Сучасні авіаційно-космічні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).