Перетворення частоти у ключових схемах для бортових джерел електроживлення
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.6.9735Анотація
Розглянуті процеси формування кривих напруг і струмів перетворювальних пристроїв для бортових джерел електроживлення. Показано, що дискретний принцип дозволяє забезпечити високу якість електроенергії на виході таких пристроїв при мінімізації втратПосилання
Пьяных Б.Е, Чехет Э.М. Об искусственной коммутации в теристорных ключах переменного тока// Разработка и применение силовых полупроводниковых вентилей: Материалы семинара КДНТП. - К.: 1969.
Гуткин Л.С, Лебедев В.Л, Сифоров В.И. Радиоприемные устройства.- М.: Сов.радио, 1963 - 400 с.
Карташов Р.П., Чехет Э.М. Функциональные схемы преобразователей частоты// Устройства преобразовательной техники. - К.: Наук.думка, 1969г С.99-107.
Пьяных Б.Е. О кратности модуляции в силовых вентильных преобразователях II Проблемы преобразовательной техники: Тез. докл. III Всесоюз. НТК (Киев, октябрь 1983).-4.1, 1983.-С.54-58.
Downloads
Як цитувати
Пьяных, Б. Е. (2000). Перетворення частоти у ключових схемах для бортових джерел електроживлення. Вісник Національного авіаційного університету, 6(1-2), 153–158. https://doi.org/10.18372/2306-1472.6.9735
Номер
Розділ
Сучасні авіаційно-космічні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).