Синтез оптимального багатовимірного цифрового фільтра
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.6.9732Анотація
Показаний один з ефективних методів цифрової реалізації аналогового багатовимірного фільтра. На базі цього методу розроблено програмне забезпечення цифрової реалізації аналогового багатовимірного фільтра. На прикладі цифрової реалізації оптимальної структури фільтра в каналі вимірювання кутової швидкості безплатформенної інерціальної навігаційної системи показана ефективність запропонованого методуПосилання
Буриченко М.Ю. Динамическа я аттестация блоков чувствительных элементов БИНС современных подвижных объектов: Дисс. на соиск. уч. степени канд. техн. наук. - К.: КМУГА, 1997. - 148 с.
Блохин Л.Н. Оптимальные системы стабилизации. - К.: Техніка, 1982. - 144 с.
Бесекерский В.А., Избранцев В.В. Системы автоматического управления с мик-ро-ЭВМ. - М. : Наука, 1987. - 320 с.
Куо Б. Теория и проектирование цифровых систем управления. - М.: Машинострое-ние, 1986. - 448 с.
Держак C.B. Синтез оптимальных систем стабилизации зеркала антенн бортовых радиолокационных станций: Дисс. на соиск. уч. степени канд. техн. наук. - К.: КИИГА. 1992. - 180 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).