Дослідження методів тестування програмних модулів обробки польотної інформації
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.6.9730Анотація
Розглянуті питання тестування модулів, які входять до складу комплексів контролю польотів. Проведений аналіз комплексів контролю польотів і обгрунтований вибір методів, які можуть бути використані для їх тестування. Наведений огляд методів тестування, дані рекомендації по використанню кожного з розглянутих методів при тестуванні програмних модулів і розроблена комплексна стратегія проектування тестів для модулів обробки польотної інформації. Досліджені практичні засоби проведення тестових випробувань функціональних груп модулів обробки польотної інформаціїПосилання
ДСТУ 3275-95. Системи автоматизованого оброблення польотної інформації. Наземні, загальні вимоги. - К.. Держстандатр України, 1996. - 13 с.
Яцков H.A. Основы построения автоматизированных систем контроля полетов воздушных судов. - К.: КНИГА, 1989. - 344 с.
Майерс. Г. Искусство тестирования программ / Пер. с англ. - М.: Мир, 1982. - 176 с
Гантер Р. Методы управления проектированием программного обеспечения / Пер. с англ. - М.: Мир, 1981.-392 с.
Липаев В.В. Проектирование программных средств. - М.: Высш. шк. - 1990. - 303 с.
Йодан Э. Структурное проектирование и конструирование программ / Пер с англ -М : Мир, 1979.-416 с.
ХьюзДж., Мичтом Дж. Структурный подход к программированию / Пер. с англ -М : Мир, 1980.-278 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).