Комп'ютерна система для диференційного термічного аналізу легкоплавких ; металів та сплавів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.6.9720Анотація
Розглянуто комп'ютерну систему і методику для проведення диференційного ; термічного аналізу легкоплавких металевих розплавів з реєстрацією і обробкою сигналів акустичної емісіїПосилання
Лахтин Ю.М., Леонтьев В.П. Материаловедение. - М.: Машиностроение. - 1980. - 494 с.
Вельская И.Н. Установка для дифференциального термического анализа алюминиевых, магниевых и титановых сплавов //Заводская лаборатория. Диагностика материалов. -1998. -Т.65. -№8. - С.37-38.
Грешников В.А., Дробот Ю.В. Акустическая эмиссия. Применение для испытаний материалов и изделий. - М.: Изд-во стандартов. - 1976. - 272с.
БабакВ.П., Филоненко С.Ф. Исследование материалов и изделий методом акустической эмиссии для прогнозирования их состояния //Автоматика, автоматизация, электротехнические комплексы и системы. -1997. - № 1. - С.25-34.
Бакулин A.B. Акустическая эмиссия при физико-химических процессах //Акустическая эмиссия материалов и конструкций. 1-я Всес.конф. - Ростов-на-Дону, 1989-4.2. - С.36—41.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).