Еластикогідродинамічне мастило точкових контактів в умовах масляного голодування при підвищених температурах
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.6.9719Ключові слова:
УДК 621.891Анотація
Представлений системний аналіз масляного голодування при підвищених температурах точкового контакту тертя. На основі здійснених досліджень було виявлено, що умова масляного голодування та температурний режим змащування, які впливають на механізм мастильної дії, дає новий підхід до розробки еластогідродинамічних критеріїв оцінки довговічності підшипників кочення та вибору мастильного матеріалу в різних умовах змащуванняПосилання
Кламанн Д. Смазка и родственные продукты. - М,: Химия, 1988, - 488 с.
Крагельский И.В., Добычин М.Н., Комбалов B.C. Основы расчетов на трение и износ. - М.: Машиностроение, 1977. - 526 с.
Коднир Д.С. Контактная гидродинамика смазки деталей машин. —М.: Машиностроение, 1976. - 304 с.
Wedeven L.D., Evans D. and Cameron A. Optical Analysis of Ball Bearing Starvation Trans. ASME, J., Lub. Tech., vol.93,1971,-P. 349-363.
GoharR. Elastohydrodynamics. Ellis Horwood Limited, Chichester, 1988. - P. 319
Dmytrychenko N., Aksyonov A., Gohar R., Wan G. T.Y. Elastohydrodynamic Lubrication of Line Contacts // Wear, 1991. - Vol. 151. - P. 313.
А. Артилес, X. Хегимат. Исследование радиальных подшипников в режиме масляного голодания с учетом температурных и кавитационных эффектов // Проблемы трения и смазки, 1985.-№1.-С. 1.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).