Оцінка ефективності використання екранів для зниження впливу шуму літаків
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.3.9438Анотація
Акустичний екран - один з найефективніших засобів зниження дії шуму транспортних джерел, у тому числі й авіаційних, використання яких у світовій практиці знайшло досить широке впровадження. Акустична ефективність екранів залежить від багатьох факторів, тому на стадії проектування необхідно використовувати складні методичні та обчислювальні засоби їхнього обґрунтовуванняПосилання
СНиП 11-12-77.Часть II. Нормы проектирования. Глава 12. Защита от шума. - М.: Госстрой СССР, 1978. - 86 с.
ОСТ 54 72004- 82. Акустические экраны для защиты от шума на предприятиях ГА - М.: МГА, 1983. - 15 с.
Снижение шума в зданиях и жилых районах //Под ред. Г.Л.Осипова и Е.Я.Юдина. - М: Стройиздат, 1987 - 558 с.
Kurze U.J. Noise reduction by barriers // Jour, of Acoustic Society of America. - Vol. 55, 1973.- P. 504-524.
Zaporozhets O.I., Tokarev V.I., Shylo V.F. Influence of impedance characteristics of the reflecting surfaces on reduction of aviation noise by screens // Proceedings of 4-th Int. Congress on Sound and Vibration. - St.Petersburg. - Vol. 2, 1996. - P. 1135-1140.
Zaporozhets O.I, Tokarev V.I., Shylo V.F., Attenborough K., K.M.Li. Influence of propagation path characteristics on aviation noise // Inter-Noise'97: Proc. of Int. Conf. on Noise Control. - Budapest, 1997. - P. 319-324.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).