Очистка авіаційних гідравлічних і моторних масел від емульсійної води і механічних забруднень у квазіпостійному електричному полі
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.3.9431Анотація
Наведено результати експериментальних досліджень оцінки ефективності очистки авіаційних гідравлічних і моторних масел лабораторним і експериментальним повно- розмірним поляризаційним електродегідратором від емульсійної води і механічних забруднень у лабораторних і виробничих умовахПосилання
Баканов Е.А., Захарчук П.П. Исследование методов обезвоживания авиамасел // Эксплуатационные свойства авиационных топлив, смазочных материалов и специальных жидкостей. - К: КНИГА, 1977. - С.21-24.
Гаража В.В. Исследование вопросов очистки авиационного топлива от эмульсионной воды в квазипостоянном электрическом поле: Автореф. дис. канд.техн. наук. - К., 1975- С. 20.
Гаража В.В., Халилъ С.А. Выбор поляризационного наполнителя для разрушения водно-масляных эмульсий в квазипостоянном электрическом поле электродегидратора // Вестник КМУГА. - К., 1998. - 1,- С.82-87.
Кривченко В. Г. Разработка электроочистителя с наполнителем из гранул конденсаторной керамики для очистки авиационных топлив и масел: Автореф. дис. канд. техн. наук. -К., 1987. - С 32.
Панченков Г.М., Цабек Л.К. Поведение эмульсий во внешнем электрическом поле. - М.: Химия, 1969. - С. 190.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).