Обробка нульових навантажень у ваговому аеродинамічному експерименті на вагах 6КЕТВ в аеродинамічній трубі ТАД-2
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.3.9423Анотація
Наведено методику апроксимації нульових навантажень на ваги 6КЕТВ в аеродинамічній трубі ТАД-2 Київського університету інженерів цивільної авіації, що забезпечує підвищення оперативності аеродинамічного експерименту і скорочення часу його проведення на 30-50 %. Розглянуто гістерезис навантажень при зміні кута установки об'єкта дослідження та доведено, що його впливом на похибки вимірювання можна знехтуватиПосилання
С.М Горлин, И.И. Слезингер. Аэромеханические измерения. Методы и приборы. - М.. Машиностроение. 1969 - с.
Р. Пенкхерст, Д. Холдер. Техника эксперимента в аэродинамических трубах. - ИЛ, 1955 - 151 с.
П.В. Новицкий, И.А. Зограф. Оценка погрешностей результатов измерений. - Л.: Энергоатомиздат. Ленинградское отделение, 1985.— 248 с.
Downloads
Як цитувати
Виноградський, П. М., Жданов, О. І., Лазнюк, П. С., & Павловський P. M. (1999). Обробка нульових навантажень у ваговому аеродинамічному експерименті на вагах 6КЕТВ в аеродинамічній трубі ТАД-2. Вісник Національного авіаційного університету, 3(2), 222–227. https://doi.org/10.18372/2306-1472.3.9423
Номер
Розділ
Аерокосмічні системи моніторінгу та керування
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).