Оцінка ефективності інформаційної підтримки операторів автоматизованих систем обслуговування повітряного руху
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.3.9410Анотація
Визначено особливості інтелектуальних автоматизованих систем обслуговування повітряного руху. Запропоновано класифікацію інформаційної підтримки операторівПосилання
Неделъко С.Н., Неделько В.Н. Безопасность информационной поддержки принятия решений в интеллектуальных автоматизированных системах УВД // Проблеми аеронавігації:
Тематич. зб. наук, праць. - Вип. II. Ч. II. - Кіровоград: ДЛАУ, 1996. - С. 110-121.
Заде Л. Понятие лингвистической переменной и его применение к принятию приближенных решений. - М.: Мир, 1976. - 165 с.
Борисов А.Н., Крумберг O.A., Федоров И.П. Принятие решений на основе нечетких моделей: Примеры использования. - Рига: Зинатне, 1990. - 184 с.
Надежность и эффективность в технике: Справочник. В 10-ти т. Т.З. Эффективность технических систем / Под общ. ред. В.Ф. Уткина, Ю.В. Крючкова. - М.: Машиностроение, 1988. - 328 с.
Руководство по предотвращению авиационных происшествий // Doc ИКАО 9422- AN/923. - Монреаль, Канада, 1984. - 138 с.
Елистратов В.Н. Нормирование летной годности и сертификация гражданских воздушных судов. - Рига: РКИИГА, 1983. - 72 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).