Метод стохастичних ортогональних розкладів в теорії нелінійних радіотехнічний систем
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.3.9395Анотація
Розглянуто можливості практичного застосування методу стохастичних ортогональних розкладів для вирішення задач аналізу нелінійних систем при дії на них лінійних випадкових сигналівПосилання
Бойко И.Ф., Марченко Б.Г. Анализ нелинейных преобразований сигналов в системах диагностики с использованием стохастических ортогональных разложений // Препринт - 542. Институт электродинамики АН УССР - Киев : 1987. - 57 с.
Бойко И.Ф., Марченко Б.Р. Ортогональні стохастичні функціонали в теорії нелінійних радіотехнічних кіл //Вісник Тернопільського державного технічного університету. Т. 2. - Тернопіль: ТДТУ, 1997. - С. 5-12.
Левин Б.Р. Теоретические основы статистической радиотехники. - М.: Радио и связь, 1989.-656 с.
Пупков К.А. Капапин В.И. Ющенко A.C. Функциональные ряды в теории нелинейных систем. - М . : Наука, 1976. - 4 4 8 с.
Ку И.Х., Вольф А.Н. Применение функционалов Вольтерра-Винера для анализа нелинейных систем //Техническая кибернетика за рубежом /Под ред. В.В. Солодовникова. - М : Машиностроение, 1968. - С. 145-165.
Методы нелинейных функционалов в теории электрической связи /Под ред. Б.М. Богдановича. - М.: Радио и связь, 1990. - 280 с.
Смирнов В.И. Курс высшей математики. Т. 2. - М.: Наука, 1974. - 656 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).