Послідовна процедура Н2-оптимізації для параметричного синтезу робастних законів управління польотом
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.3.9377Анотація
Запропоновано послідовнну ітеративну процедуру робастної параметричної олтимізації закону керування. Як перший крок цієї процедури обрано Н2-оптимізацію з квадратичним критерієм якості, коефіцієнти якої визначено у відповідності з вимогами льотної придатності. Наступні кроки зроблено для розширення області стійкості в просторі варійованих параметрів із застосуванням вищеописаної процедури для оптимізації складового критерію, компоненти якого залежать від впливу параметричних збурень. Практичним прикладом проілюстровано ефективність цієї процедуриПосилання
A.E.Bryson.New Concepts in the Control Theory.// Journal of Guidance and Control. Vol.8,No.4, 1985. P. 417-425.
J.Doyle, K.Glover, P.Khargonekar,B.Francis.State-Space Solution to Standard H2 and Hoo Control Problems.//IEEE Transactions on Automatic Control.Vol.34, No.8, Aug. 1989. P. 831-847.
B.D.Anderson , J. B. Moore. Optimal Control .Linear Quadratic Methods. // Prentice Hall International Inc., 1989. - 380 p.
P.L.D.Peres, J.C.Jeromel. H2 Control for Discrete-Time Systems Optimality and Robustness. Automatika, Vol.29, 1993, No.l,p.p.225 - 228.
F.A.Aliev, V.B.Larin. Optimization of Linear Control Systems. Analytical Methods and Computational Algorithms // Gordon and Breach Science Publishers, 1998. - 272 p.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).