Перспективи розвитку авіоніки цивільної авіації
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.2.9314Анотація
Розглянуто основні напрями розвитку авіоніки літаків цивільної авіації. Наведено загальні вимоги до функціонального призначення і складу бортового обладнання літака. Зроблено аналіз вибору авіоніки літака з точки зору її архітектури та економічної ефективності. Зроблено висновок про необхідність нових підходів до проектування інтегрованих комплексів бортового обладнання, насамперед, на базі математичних методів вибору складу та технічних характеристик обладнання літакаПосилання
АШИС. Руководство по проектированию интегральной модульной авиационной электроники. АЯШС 651, 1994.
Наумов А.В. Математическая постановка задачи выбора состава и технических характеристик бортового оборудования ВС// Проблемы информатизации и управления. Вып. 3 -К.: КМУГА, 1998. - С. 259-263.
Моисеев С.В. Экономические критерии выбора радиоэлектронных комплексов самолетов. -М.: Машиностроение, 1984. - 198 с.
Попов И.А., Скворцов В.В., Мицитис А.К. Исследование и проектирование больших технических систем. - К.. КИ ВВС, 1995. - 320 с.
НЭЦАУВД, НИИАО. Временная методика оценки экономической эффективности пилотажно-навигационного оборудования самолетов ГА. N 25-87-Ш. -М. - 1987.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).