Задача синтезу оптимальної корекції гіростабілізатора
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.3.9024Анотація
Вирішено багатомірну задачу синтезу оптимальної системи стабілізації гіростабілізатора (ГС) з урахуванням діючих у польоті реальних збурюючих факторів. На прикладі синтезу оптимальної структури системи корекції одновісного ГС показано ефективність оптимальної моделі в порівнянні з існуючоюПосилання
Ривкин С.С. Теория гироскопических устройств. - Ч. I, П.-Л: Судостроение, 1964. - 544 с.
Блохин Л.Н., Сапрыкин А.П. Исследование динамических моделей помех в навигационных системах, определяемых моментами сопротивления шарикоподшипников при качке и вибрации в основаниях. Депонент Укр. НИИНТИ. №4, 1939-1980. Библ. указ ВИНИТИ "Депонир. рукописи". 1980. - № 6 (104).- С. 107-108.
Блохин Л.Н. Оптимальные системы стабилизации. - К: Техшка, 1982. - 144 с.
Блохин Л.Н., Кривоносенко О.П. Синтез оптимальных непроизвольной структуры двхконтурной системы стабилизации программного движения многомерного динамического объекта // Моделирование полета ВС гражданской авиации: Сб.науч.тр. -Киев: КИИГА, 1986. - С.80-84.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).