Проблема і наукоємні технології створення оптимальних та модернізації існуючих бортових кібернетичних комплексів рухомих об'єктів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.3.9023Анотація
Сформульовано та обговорено важливішу науково-організаційну та науково-технічну проблема передових галузей народного господарства країни - створення бортових конкурентоспроможних кібернетичних комплексів. Позначено та обговорено основні стадії її успішного вирішення.Посилання
Блохін Л.М., Азарсков В.М. Найважливіша науково-організаційна проблема вітчизняної авіації //Вісник ЦНЦ ТАУ, 1999, № 2,- С.5.
Блохин Л.Н., Кадышев И.К., Трифонов-Богданов П.И. Основы навигации и пилотажно-навигационные комплексы. - Учебник для вузов ГА /Под ред. Л.Н. Блохина. - М.. Воздуш. транспорт, 1993. - 245 с.
Оптимизация линейных инвариантных во времени систем,- К.: Наук, думка, 1978,- 327 с.
X. Квакернаак, Р. Сиван. Линейные оптимальные системы управления. - М.: Мир, 1977.-650 с.
Блохін Л.М. Синтез оптимальних робастних систем стабілізації // Вісник ЦНЦ ТАУ, 1999, № 2,- С.40.
Downloads
Як цитувати
Блохин, Л. Н. (1999). Проблема і наукоємні технології створення оптимальних та модернізації існуючих бортових кібернетичних комплексів рухомих об’єктів. Вісник Національного авіаційного університету, 3(2), 49–52. https://doi.org/10.18372/2306-1472.3.9023
Номер
Розділ
Інформаційні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).