Комплексный підхід до проблеми підвищення надійності бортової радіоапаратури
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.3.9019Анотація
Розглянуто новий підхід до проблеми підвищення надійності бортового радіоелектронного обладнання, яке заново розробляється, на всіх етапах його життєвого циклу. Запропоновано застосування "вирівнюючої технології" контролюПосилання
Шпер B.JI. Передовые зарубежные методы обеспечения качества продукции // Надежность и контроль качества. Сер. Статистические методы. - 1991. - № 10.
Ленков C.B., Фишер З.А. Надежностно-ориентированное управление технологией производства РЭА// Технология и конструирование в электронной аппаратуре. -1993. - № 2. - С.3-5.
Горлов М.И. Повышение надежности полупроводниковых приборов и интегральных схем методом выравнивающей технологии // Электронная техника. Сер. Управление качест-вом, стандартизация, метрология, испытания. Материалы. - 1990. - Вып. 2-3.
Определение оптимальной продолжительности и режимов технологических тренировочных прогонов РЭА / C.B. Ленков, В В. Зубарев, ТИ. Лавренова, Г.Т. Тариелашвили, ЗА Фишер // Технология и конструирование в электронной аппаратуре. -1998. - № 2. - С. 32-34.
Методы электрофизического диагностирования скрытых дефектов ИЭТ / Ленков C.B., Зубарев В В., Фишер З А., Тариелашвили Г.Т., Кабанов А.Д., Лавренова Т.И.; Одесса: Ин-т пробл. крит. технологий и надежности радиоэлектроники. - К., 1998. - 43 с. - Рус. - Деп. в УкрИНТЭИ 16.02.98. - № 101. - Ук98.
Ленков C.B., Зубарев В.В., Тариелашвили Г.Т. Физико-технический анализ причин отказов ЭРИ в составе РЭА // Технология и конструирование в электронной аппаратуре.
- 1997. -№ 3. - С. 31-33.
Физико-статистические модели отказов изделий электронной техники и их применение в задачах обеспечения надежности РЭА / Ленков C.B., Фишер 3. А., Зубарев В.В., Тариелашвили Г.Т.; Одесса: Инт пробл. крит. технологий и надежности радиоэлектроники. - К., 1998. - 21 с. - Рус. - Деп. в УкрИНТЭИ 16.02.98. - № Ю2. - Ук98.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).