Діагностування поршневого багатоступеневого компресора за параметрами робочого процесу
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.3.9009Анотація
Викладено методику діагностування стану багатоступеневих компресорів за параметрами робочого процесу. Описано методи згладжування, нормування та розпізнавання відхилень від нормального технічного, стану компресора. Зроблено опис експерименту по діагностуванню компресорної установки в реальних умовах. Підтверджено працездатність методу в умовах експлуатаціїПосилання
Френкель М.И. Поршневые компрессора. Теория, конструкция и основы проектирования. -М: Машиностроение, 1969.- 744 с.
Бухарин Н.Н. Моделирование характеристик центробежных компрессоров. - Л.: Машиностроение, 1983.- 214 с.
БеляевН.М. Термодинамика. - К.: Вища шк. Головне вид, 1987.- 344с.
Кучер О.Г. Розробка методів та засобів контролю показників надійності та моніторингу ресурсу авіаційних ГТД в експлуатації: Автореферат дис. д-ра техн. наук. -К.:
КМУЦА, 1998,- 36 с.
Downloads
Як цитувати
Кучер, О. Г., Орлов, І. О., & Снєгірьов, М. О. (1999). Діагностування поршневого багатоступеневого компресора за параметрами робочого процесу. Вісник Національного авіаційного університету, 3(2), 13–20. https://doi.org/10.18372/2306-1472.3.9009
Номер
Розділ
Інформаційні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).