Математичне моделювання перспективних турбогвинтових двигунів для діагностування за допомогою неявної моделі
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.3.9008Анотація
Розглянуто питання математичного моделювання перспективних турбогвинтових двигунів з метою оцінки їх технічного стану за допомогою неявноїдіагностичної моделі. Запропоновано в загальному вигляді математичну модель справного стану для турбогвинтового двигуна з вільною турбіною та одновальним турбокомпресором на прикладі двигуна ТВЗ-117ВМА-СБМПосилання
Методическое обеспечение автоматизированной системы диагностирования двигателей АИ-24 (АСД «Контроль - 24») /Л.П. Лозицкий, A.B. Тарасенко, В В. Якименко и др.. -К.: КНИГА, 1989.-71 с.
В.В. Якименко, И.П. Теердохлеб. Метод диагностирования ТВД в условиях АТБ // Проблемы управления техническим состоянием авиационных двигателей: Межвуз.сб.науч.тр.-К.: КИНГА, 1990. - С
Руководство по експлуатации автоматизированной системы диагностирования двигателей АИ-24 (АСД «Контроль - 24») / Л.П. Лозицкий, A.B. Тарасенко, В.В. Якименко и др. - К.: КИИГА, 1990. - 116 с.
Downloads
Як цитувати
Якименко, В. В. (1999). Математичне моделювання перспективних турбогвинтових двигунів для діагностування за допомогою неявної моделі. Вісник Національного авіаційного університету, 3(2), 7–12. https://doi.org/10.18372/2306-1472.3.9008
Номер
Розділ
Інформаційні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).