Оцінка ризиків функціонування авіаційної транспортної системи
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.2.9002Анотація
Розглянуто методичні питання оцінки ризиків функціонування авіаційної транспортної системи (АТС) при виявленні аварійних факторів (АФ), які призводять компонент АТС - повітряний корабель (ПК) в особливі (аварійні) ситуації різного ступеня наслідків. Показано необхідність виконання системного аналізу компонентів АТС, діючих на ПК, і запропоновано математичну модель, яка враховує взаємодію основних компонентів: ПК, льотного екіпажу, навколишнього середовищаПосилання
Наставление по производству полетов в гражданской авиации СССР (НПП ГА-85). - М.: Возуш. трансп., 1985. - 254 с.
Гузий А.Н., Скрипник Ф.И., Захарчук В.П. Обеспечение безопасности полетов: Сб. научн. тр. - К.: КНИГА, 1982. - 63 с.
Пустыльник Е.И. Статистические методы анализа и обработки наблюдений. - М.: Наука, 1968.-288 с.
Крон Г. Исследование сложных систем по частям - диакоптика. - М.:Наука, 1972. - 542 с.
Хейс Д. Причинный анализ в статистических исследованиях. - М.: Финансы и статистика. 1981.-256 с.
Downloads
Як цитувати
Ширшов, В. Г. (1999). Оцінка ризиків функціонування авіаційної транспортної системи. Вісник Національного авіаційного університету, 2(1), 265–268. https://doi.org/10.18372/2306-1472.2.9002
Номер
Розділ
Охорона навколишнього середовища
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).