Швидкодіючий обчислювач для реалізації нечітких арифметичних операцій
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.2.8990Анотація
Розглянуто питання побудови апаратних засобів, призначених для реалізації нечітких арифметичних операцій. Запропоновано структури пристроїв, що виконують зазначені операції методом лінійної апроксимації за локальними максимумамиПосилання
Корченко А.Г. Нечеткие арифметические операции с линейной аппроксимацией по локальным максимумам. // Збірник наукових праць інституту проблем моделювання в енергетиці. - Львів: Світ, 1998. - Вип. 4. - С. 3-6.
Алъ-Хадиди М.М., Корченко А.Г., Скворцов С.А. Диагностирование вычислительных структур на основе нечетких операций. // - Киев, 1993. - 26 с. - (Препр. 93-62 ИПМЭ АН Украины).
Корченко А.Г. Методы и аппаратные средства реализации нечетких операций./'/ Автоматизированные системы обработки информации: Сб. науч. тр. - К.: КМУГА, 1996. - С.17-25.
Черныш Л.Г. Максминторный сепаратор нечетких вычислителей для диагностических систем реального времени. // Автоматизированные системы обработки информации: Сб. науч. тр. - К.: КМУГА, 1996. - С. 107-110.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).