Сучасна філософія науки
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.2.8980Анотація
Розглянуті основні тенденції розвитку сучасної філософії та методології наукового знання, зроблен аналіз концепції науки постпозитивізма і соціології знанняПосилання
Маркс К, Критика политической экономии: Предисловие // К. Маркс, Ф. Энгельс,'1 Соч. - 2-е изд.- Т.13.- С. 7.
Маркс К., Ф. Энгельс. Немецкая идеология // К. Маркс, Ф. Энгельс - Соч.- 2-е изд. • Т.З.- С. 25, 46. ;
Дюркгейм Э. Социология. Ее предмет, метод, предназначение.- М.: Канон, 1995,-с.121. ;
Малкей М. Наука и социология знания.- М. : Прогресс,Î 983 .-С.7. 5
Кун Т. Структура научных революций,- М.: Прогресс, 1977.- С.274-292.
Лакатос И, История науки и ее радикальные реконструкции // Структура и развитие науки (Из Бостонских исследований по философии науки). - М.: Наука, 1978. - С.203-269.
Фейерабенд ГІ. Избранные труды по методологии науки. - М.: Прогресс, 1986.
Тулмин С. Концептуальные революции в науке // Структура и развитие науки. - М: Наука, 1978. .
Вартофский M. Эвристическая роль метафизики в науке // Структура и развитие науки. - М.: Наука, 1978. - С.43-110.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).