Проблема втрат палива від випаровування під час експлуатації авіаційної техніки
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.2.8977Ключові слова:
УДК 629.735.036.001.57Анотація
Розглянуто проблему невідновлювальних втрат авіаційного палива, які походять внаслідок випаровування в умовах експлуатації авіаційної техніки, зокрема під час польоту літака. Складено узагальнену характеристику втрат палива від випаровування в умовах польоту літакаПосилання
Константинов H.H. Борьба с потерями от испарения нефти и нефтепродуктов. - М: Гостоптехиздат, 1961. - 260 с.
Черникин В. И. Сооружение и эксплуатация нефтебаз. - М.: Гостоптехиздат, 1961. -522с.
Byдаров И. П. Потери от испарения моторных топлив при хранении- М.: РИО ВНИИСТ Главгаза СССР, 1961. - 139 с.
Яковлев B.C. Хранение нефтепродуктов. Проблема защиты окружающей среды. -М.: Химия, 1987.- 150 с.
Дерри Л. Парообразование и потери горючего в высотных условиях // Вопросы ракетной техники, 1953. -№ 3. - С. 56-81.
Зрелое В.Н., Пискунов В.А. Реактивные двигатели и топливо - М.: Машиностроение, 1968.-3 1 0 с.
Черненко Ж. С. Топливные системы транспортных самолетов. - М.: Машиностроение, 1970. - 269 с.
Василенко В.Т., Черненко Ж.С. Влияние эксплуатационных факторов на топливную систему самолетов. - М.: Машиностроение, 1986. - 178 с.
Пискунов В.А., Зрелое В Н. Влияние топлив на надежность реактивных двигателей и самолетов. - М.: Машиностроение, 1978. - 270 с.
Тарарышкин М.Е. Определение испаряемости углеводородных топлив при низких давлениях/УМетоды оценки эксплуатационных свойств реактивных топлив и смазочных материалов. - М.: Машиностроение, 1966. - С. 56-60.
И. Бойченко СВ. Исследование потерь топлив от испарения и разработка рекомендаций по их предотвращению в условиях эксплуатации авиационной техники // ; Авгореф. дисс. канд.техн.наук. - К.: КМУГА, 1996. - 20 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).