Методика експериментального дослідження пошкодженості поверхні матеріалів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.2.8967Анотація
На основі існуючих засобів контролю розроблена методика виявлення мікрометрових тріщин і отримання кількісної інформації про систему пошкоджень. Методика розроблена для спостереження за процесами зародження і зростання мікрометрових тріщин при малоцикловому навантаженні зразків із жароміцного сплаву ИЭ698ВД. Для виявлення мікрометрових тріщин на поверхні круглих зразків був обраний метод кольорової капілярної дефектоскопіїПосилання
Fedelich В FrenzH., Osierle W., Stark К. A stohastic model for LCF small cracks growth in a Nickel-base Superalloy // Procceedings of Fatigue 96 - Vol, II - Pergamon, Elsevier Science-Berlin, 1996-P. 1263-1268.
Немец Я. Развитие усталостных трещин // Пробл. прочности -1988. - № 1- С. 9-18. 46
ГОС Т 18442-80. Контроль неразрушающий. Капиллярные методы. Общи требования. -Введ. 01.07.81. (Взамен ГОСТ 18442-73).
Suh СМ., Yuuki Я, Kitagawa Н. Fatigue microcracks in a low carbon steel // Fatigu Fract. Eng. Mater. Stractur- 1985,- Vol. 8. - № 2 - P. 193-203.
МИ 1317-86. Методические указания. ГСИ. Результаты и характеристик погрешности измерений. Формы представления. Способы использования при испытания образцов продукции и контроле их параметров. - Введ. 01.01.87. (Взамен ГОСТ 8.0] 1-72)
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).