Підтримання льотної придатності парку повітряних суден України
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.61.7595Ключові слова:
авіаційна техніка, парк повітряних суден, технічне обслуговування, центр технічного обслуговуванняАнотація
У статті розглядаються стан і проблеми, зв’язані з підтриманням льотної придатності існуючого паркуповітряних суден України радянського та іноземного виробництва, шляхом створення центрів по їх технічномуобслуговуванню із залученням молодих спеціалістів. На території України відсутні сертифіковані організації з технічного обслуговування іноземної авіаційноїтехніки. Організація подібних центрів дозволить істотно скоротити час, кошти, підвищить ефективність використання повітряних суден і знизити вартість перевезень. Матеріали статті будуть корисні для експлуатантів, Міністерства освіти і науки, Державній авіаційнійслужбі України.Посилання
http://kontrakty.com.ua/show/rus/article/45/4220068006.html
MAR 145.1 General (AMC & IEM 145.1).
Register of civil aircraft Ukraine at 16.12. 2013.
Reliability analysis fleet of Ukraine. State aviation administration of Ukraine. Center aircraft operational reliability at the national aviation university. Quarterly release. – K. : NAU, 2013. – C. 59 [in Ukranian].
Rybak B. Maintenance and repair foreign aircraft: the pace of localization and restrictions, – Access mode: www.ato.ru.2 [in Russian].
Downloads
Опубліковано
10.12.2014
Як цитувати
Puchikov, Y., Molodtsov, N., Rugain, A., & Popov, D. (2014). Підтримання льотної придатності парку повітряних суден України. Вісник Національного авіаційного університету, 61(4), 105–110. https://doi.org/10.18372/2306-1472.61.7595
Номер
Розділ
Сучасні авіаційно-космічні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).