Оптимізація параметра згладжування ядерних оцінок щільності розподілу ймовірності
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.61.7592Ключові слова:
параметр згладжування, щільність розподілу ймовірності, ядерна оцінка щільності розподілу ймовірностіАнотація
В роботі проводиться обґрунтування вибору параметра згладжування для ядерної оцінки щільності ймовірності.Формулюється оптимізаційна задача пошуку параметра згладжування по заданому критерію. Отриманоаналітичні вирази залежності оптимального параметра згладжування від об’єму вибірки для моделейрозподілів, які мають найбільше застосування в обробці радіолокаційних сигналів.Посилання
Devroye L., Gyorfi L. – Nonparametric Density Estimation: The L1 View. John Wiley & Sons, New York, 1985. (in Russian).
Demidenko E. Z. – Linear and nonlinear regression, Moscow: Finansy i statistika, 1981, 302 p. (in Russian).
Panteleev A. V. – Optimization methods in examples and problems, Moscow: Visshaja shkola, 2005, 544 p. (in Russian).
Downloads
Опубліковано
10.12.2014
Як цитувати
Prokopenko, I., & Martynchuk, I. (2014). Оптимізація параметра згладжування ядерних оцінок щільності розподілу ймовірності. Вісник Національного авіаційного університету, 61(4), 87–91. https://doi.org/10.18372/2306-1472.61.7592
Номер
Розділ
Сучасні авіаційно-космічні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).