Базові принципи прогнозування оптимального розвитку авіаційних систем
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.57.5540Ключові слова:
авіаційна система, математична модель, прогнозування, транспортна системаАнотація
Розглянуто загальні математичні підходи та основні відомості про прогнозування розвитку сучасних авіаційних систем. Зокрема, наведено динамічні моделі визначення оптимального вигляду авіаційної системи, які призначені для оцінки достовірності та відпрацювання технології прогнозування можливості модернізації літального апарата. Показано, що динамічні моделі прогнозування оптимального розвитку авіаційних систем дозволяють оцінити умови конкурентоспроможності цих авіаційних систем та визначитися з програмою впровадження їх у транспортну систему конкретної державиПосилання
Boyce, William E. 2009. Elementary differential equations and boundary value problems. Richard C. DiPrima. 9th ed. 1479 p.
Smith, D. 1991. Dynamic Programming: A Practical Introduction. Ellis Horwood. London. 946 p.
Smith, D. 1991. Dynamic Programming: A Practical Introduction. Ellis Horwood. London. 946 p.
Downloads
Опубліковано
21.01.2014
Як цитувати
Linnik, I., Oleg, M., & Bogayskaya, E. (2014). Базові принципи прогнозування оптимального розвитку авіаційних систем. Вісник Національного авіаційного університету, 57(4), 63–68. https://doi.org/10.18372/2306-1472.57.5540
Номер
Розділ
Сучасні авіаційно-космічні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).