СУЧАСНІ БУДІВЛІ З РАМНИХ КОНСТРУКЦІЙ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.55.5440Ключові слова:
каркасні будівлі, рамні конструкції, тришарнірні залізобетонні рамиАнотація
Розглянуто питання проектування, будівництва та впровадження залізобетонних рамних конструкцій прогонами 18, 21 м для сільськогосподарських виробничих будівель, зальних приміщень громадських будівель та будинків і споруд аеродромів сільгоспавіації. Показано, що споруди належать до швидкомонтованих каркасних будівель і мають такі переваги, як значний вільний простір усередині споруди та більш низька вартість порівняно з іншими спорудами такого призначенняПосилання
Першаков В.М. Каркасні будинки з тришарнірних залізобетонних рам: монографія / В.М. Першаков. – К.: НАУ, 2007. – 301 с.
Першаков В.М. Створення ефективних типів залізобетонних рамних конструкцій з несучими елементами змінного перерізу / В.М. Першаков. К.: КНУБА, 2012. – 40 с.
Pershakov, V.M. 2007. Skeleton structures with three-hinged concrete frames: monograph. Kyiv, NAU. 301 p. (in Ukrainian).
Pershakov, V.M. 2012.Creation effect type reinforced concrete frames with bearing elements of variable section. Kyiv, KNUBA. 40 p. (in Ukrainian)
Downloads
Опубліковано
13.05.2013
Як цитувати
Першаков, В. М., Петрова, Т. О., & Лисницька, К. М. (2013). СУЧАСНІ БУДІВЛІ З РАМНИХ КОНСТРУКЦІЙ. Вісник Національного авіаційного університету, 55(2), 136–140. https://doi.org/10.18372/2306-1472.55.5440
Номер
Розділ
Аеропорти та їх інфраструктура
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).