Сучасні міжнародні підходи до визначення цілей та засобів обрахування ефективності інвестиційної політики
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.54.3894Ключові слова:
державна антимонопольна політика, інвестиції, інвестиційна політика, макроекономічні індикатори, міжнародні економічні організаціїАнотація
Показано підходи національних урядів до визначення цілей інвестиційної політики. Наведено загальні правила міжнародних підходів до встановлення цілей інвестиційної політики й систему індикаторів обрахування її ефективності. Розглянуто загальні вимоги до розробки інвестиційної політики, що включають систему відповідних індикаторів обрахунку макроекономічної ефективності національної інвестиційної політики на базі узгоджених міжнародних підходів.Посилання
Ochrimenko, A. 2012. Investment Policy of Ukraine and International Investment. [Electronic resource]. Available from Internet:
Opaitz, A. 2012. Internation Protection of Investments. The Case of Ukraine. World Finance Review. September, N 3: 3-25.
Tumpel-Gugeroll, G.; Mooslender, P. 2002. Enlarged European Union. Northampton MA, USA. Edward Edgar. 435 p.
Downloads
Як цитувати
Bilenko, T. (2013). Сучасні міжнародні підходи до визначення цілей та засобів обрахування ефективності інвестиційної політики. Вісник Національного авіаційного університету, 54(1), 140–146. https://doi.org/10.18372/2306-1472.54.3894
Номер
Розділ
Стратегія економічного розвитку
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).