Методологія комплексного дослідження ризиків в системі організації повітряного руху в Європі
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.54.3857Ключові слова:
безпека польотів, європейська програма організації повітряного руху, методологія комплексного дослідження ризиків, моделі ризиків, організація повітряного руху, оцінка ризиків, техніки моделювання ризиків в авіаціїАнотація
Проаналізовано методологію комплексного дослідження ризиків. Розглянуто переваги концепції, експлуатаційну документацію та потенційних користувачів методології комплексного дослідження ризиків. Показано вплив принципів впровадження методології на систему організації повітряного руху. Запропоновано загальні рекомендації, що можна використовувати в умовах аеронавігаційної системи України.Посилання
Baseline Integrated Risk Picture for Air Traffic Management in Europe. Brussels, Eurocontrol, 2004. 52 p.
Accident and Incident Data for the 2012 Integrated Risk Picture for Air Traffic Management in Europe. Brussels, Eurocontrol, 2005. 15 p.
Air Traffic Management Model for the 2012 Integrated Risk Picture for Air Traffic Management in Europe. Brussels, Eurocontrol, 2006. 28 p.
ATM Operational Concept Volume 2: Concept of Operations. Brussels, Eurocontrol, 2005. 237 p.
IRP: Influencing Factors Mathematical Processing, EEC Note XXX/05. Brussels, Eurocontrol, 2005. 12 p.
Main Report for the 2012 Integrated Risk Picture for Air Traffic Management in Europe. Brussels, Eurocontrol, 2006. 125 p.
Operational Concept Document Volume 1: The Vision, 12 January 2004. Brussels, Eurocontrol, 2004. 45 p.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).