МЕТОД ВИЗНАЧЕННЯ КОЕФІЦІЄНТІВ ІНТЕНСИВНОСТІ НАПРУЖЕНЬ ДЛЯ НЕОДНОРІДНОГО ОСНОВНОГО НАПРУЖЕНОГО СТАНУ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.53.3517Ключові слова:
коефіцієнт інтенсивності напружень, механіка руйнування, тріщина, фотопружністьАнотація
Розглянуто розв’язання просторових задач механіки руйнування оптичними методами для слабких картин оптичної анізотропії, що особливо актуально для неоднорідного основного напруженого стану. Одержано формули визначення коефіцієнтів інтенсивності напружень для слабких картин оптичної анізотропії.Посилання
Александров А.Я. Поляризационно-оптические методы механики деформируемого тела / А.Я. Александров, М.Х. Ахметзянов. – М.: Наука, 1973. – 576 с.
Кепич Т.Ю. Напряженное состояние тонкостенных сварных конструкций со сквозными и поверхностными трещинами в зоне шва / Т.Ю. Кепич, Ю.А. Рудяк // Автомат. сварка. – 1988. – № 9. – С. 9-13.
Табанюхова М.В. Решение задач прочности сооружений с концетраторами методом фотоупругости: автореф. дис. на соиск. науч. степени д-ра физ.-мат. наук: спец. 01.02.04 «Механика деформируемого твердого тела» / М.В. Табанюхова. – Новосибирск, 2006. – 42 с.
Downloads
Як цитувати
Рудяк, Ю. (2012). МЕТОД ВИЗНАЧЕННЯ КОЕФІЦІЄНТІВ ІНТЕНСИВНОСТІ НАПРУЖЕНЬ ДЛЯ НЕОДНОРІДНОГО ОСНОВНОГО НАПРУЖЕНОГО СТАНУ. Вісник Національного авіаційного університету, 53(4), 101–103. https://doi.org/10.18372/2306-1472.53.3517
Номер
Розділ
Сучасні авіаційно-космічні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).