МАЛІ АРХІТЕКТУРНІ ТА СКУЛЬПТУРНІ ФОРМИ В ДИЗАЙНІ ІНТЕР’ЄРІВ АЕРОВОКЗАЛІВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.52.2360Ключові слова:
аеровокзали, аеропорти, дизайн, інтер’єр, національний стильАнотація
Розглянуто використання в дизайні інтер’єрів аеровокзальних просторів малих архітектурних форм та скульптур малих форм у національному та інтернаціональному стилях.
Посилання
Ашфорд Н. Проектирование аэропортов: пер. с англ. / Н. Ашфорд, П. Райт. – М.: Транс-порт, 1988. – 327 с.
Викторов Б.И. Специальные сооружения и здания аэропортов: учеб. для студентов вузов. – М.: Транспорт, 1978. – 365 с.
Едина Т.И. Рекомендации по содержанию полов и витражей в зданиях аэровокзалов и агентств воздушных сообщений. – М.: Аэро-проект, 1985. – 18 с.
Кожевин Н.В. Аэровокзалы: учеб. для ВТУЗов. – Л.; М.: ОНТИ, 1937. – 149 с.
Комский М.В., Маркова С.Ф. Рекомендации по оптимальным схемам реконструкций и сооружений аэропортов. – М.: Аэропроект, 1986. – 183 с.
Кулик Ю.В. Вимірювання фазових зсувів / Ю.В. Кулик // Електродинаміка. – 2003.– № 1. – С. 67–72.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).